HK-Biuro

Biuro Rachunkowo - Księgowe Warszawa


Dotacje

Dotacje z Uni WarszawaJeśli chcą Państwo starać się o uzyskanie dotacji z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy z chęcią w tym pomożemy. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces i pomożemy w sporządzeniu niezbędnych do tego dokumentów.
Ubieganie się o Dotację z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy wiąże się z obraniem linii finansowania. Każda inwestycja wymaga indywidualnego podejście, bowiem w jednym przedsiębiorstwie należy uwzględnić wydatki na maszyny, czy specjalne narzędzia pracy – w innym zaś wystarczy stworzenie siedziby oraz zatrudnienie i wyposażenie pracowników. Podczas zakładania przedsiębiorstwa i ubiegania się o środki z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy należy brać pod uwagę także kwestie środowiskowe, możliwą konieczność wykupienia licencji, liczbę wymaganych pracowników i inne aspekty ważne dla firmy.
Pracodawcy mogą także ubiegać się o pomoc z Urzędu Pracy kiedy już posiadają przedsiębiorstwo. Wówczas mają oni prawo do organizowania staży finansowanych przez urząd, ubiegania się o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia miejsca pracy, czy zwrotu kosztów szkoleń.
Nasza firma gwarantuje kompleksowe usługi w zakresie dotacji. Przygotujemy niezbędne dokumenty, sporządzimy biznesplan czy obierzemy linię finansowania i sposób rozwoju przedsiębiorstwa.