HK-Biuro

Biuro Rachunkowo - Księgowe Warszawa


Obsługa Kadrowo-Płacowa

Obsługa kadrowa WarszawaOferujemy kompleksową usługę z zakresu kadr: rozliczamy pracowników, zajmujemy się odszkodowaniami i odprawami, sporządzamy raporty czasu pracy i dbamy o całkowitą poufność i bezpieczeństwo danych zatrudnionych osób.
Zatrudnianie pracowników wiąże się z wieloma formalnościami, których trudno samemu dopilnować. My zajmiemy się nimi wszystkimi:
– rozliczaniem czasu pracy
– naliczaniem miesięcznych pensji
– odprowadzaniem składek
– kontrolowaniem okresowych badań i szkoleń
– prowadzeniem dokumentów pracowniczych
Zajmujemy się małymi i dużymi firmami. Wielooddziałowe przedsiębiorstwa również nie mają przed nami tajemnic – doskonale znamy metody kontroli tego typu firm. Dzięki znajomości przepisów prawa i działań urzędów jesteśmy w stanie zapewnić obsługę kadrowo – płacową na najwyższym poziomie.
Rodzaj wykonywanej przez nas pracy jest zależny od życzenia pracodawcy – możemy przejąć całkowitą kontrolę nad finansami kadrowymi wraz z wypłacaniem pensji w imieniu pracodawcy, lub zająć się tylko wskazanymi przez właściciela firmy aspektami. Gwarantujemy elastyczność, bezpieczeństwo i terminowość – tylko to jest w stanie zapewnić płynne działanie firmy i zadowolenie pracowników. Pamiętamy, że usatysfakcjonowana kadra osiąga lepsze wyniki.