HK-Biuro

Biuro Rachunkowo - Księgowe Warszawa


Rozliczanie PIT

Usługi Księgowe WarszawaRozliczenie PIT może być skomplikowane. My zadbamy o to, aby Państwo nie musieli martwić się wypełnianiem papierów, w których łatwo o pomyłkę w przypadku nieznajomości prawa rachunkowego.
Rozliczenie PIT dotyczy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne nieposiadające działalności gospodarczej. Jest ono szczególnie skomplikowane jeśli w grę wchodzą ulgi, które często ulegają zmianom. My rozliczymy każdy rodzaj PIT: bez ulg, z ulgą na dzieci, z ulgą na Internet, z ulgą budowlaną lub z kilkoma rodzajami ulg.
Zajmiemy się również rozliczeniami przedsiębiorców, w przypadku których roczne rozliczanie jest jeszcze trudniejszym procesem.
Ceny w przypadku tego typu usług ustalane są indywidualnie – w zależności od ilości ulg i dostarczonych dokumentów w przypadku przedsiębiorców. Cały proces odbywa się szybko i sprawnie. Wystarczy przekazać nam papiery niezbędne do wykonania rocznego rozliczenia, a my zadbamy o to, by zostało ono rzetelnie i szybko wykonane.
Zajmujemy się kompleksowo kwestiami podatkowymi: w przypadku przedsiębiorców pomożemy ustalić stawki zaliczek na podatek dochodowy, odprowadzić podatek VAT i rozliczyć PIT. Po wykonaniu rozliczenia wysyłamy je do urzędu skarbowego, dzięki czemu nasi klienci nie muszą martwić się o żadne formalności.